Představení cen Talent Awards + kategorie Country Dance

V letošním roce se odehraje již třináctý ročník oblíbené talentové soutěže Talent Awards. Zatím jste o této soutěži neslyšeli? To je škoda. Pojďme si udělat její krátké představení

Unikátní soutěž na území Česka pro účastníky celého světa

V Česku se odehrává jen málo soutěží, které mají významně nadnárodní charakter. Jednou z nich je právě soutěž Talent Awards, která si klade za cíl oslovit každého mladého umělce, či sportovce bez ohledu a pohlaví, věk či zdravotní stav. Mohou zde poměřit síly amatéři s profesionály. Jedná se o největší evropský projekt, který takto hledá zajímavé talenty z odlišných oborů.

Navíc na rozdíl od jiných známějších soutěží organizátoři soutěže nezavazují své objevy pod své smlouvy a nenutí je nijak se s nimi vázat.

Kategorie Country Dance na Talent Awards

jelikož je tato soutěž zaměřena na opravdu širokou paletu soutěží a dovedností, najdeme zde i kategorii Country Dance.

Tato kategorie je rozdělena na několik podkategorií, do kterých jsou rozřazeni účastníci podle věku (Mini – dívky a chlapci- děti do 7.let. Juniorské dívky a chlapci – 7-15. let, neomezeně se zdravotní způsobilostí – 15 let a výše) a poté podle kategorie (Country Show Dances, Klasické Country tance, Line Dances) a v neposlední řadě i podle úrovně (amatérský/rekreační tanečník, profesionál, který učí a vystupuje na veřejnosti a profesionál, který neučí, ale tančí Country Dance)

Výše vstupného pro účast v soutěži je velmi příznivá. Mladší sólisté zaplatí 200 Kč za osobu, účastníci skupiny 15+ poté 250 Kč za osobu. Pokud se účastníte v páru, nebo skupině, pak každá osoba musí zaplatit vstupné rovněž 200/250 Kč za osobu.

Plánujete se letos zúčastnit? Dejte nám vědět a podělte se s ostatními o své zkušenosti a zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *