O projektu portausti-festival.cz

Pojďme si shrnout všechny podstatné informace o webu portausti-festival.cz, který se zaměřuje předávání aktualit o folkové, country hudbě. Na této stránce najdete souhrn všech sekcí tohoto webu a odpovíme vám také na nejčastější otázky našich čtenářů.

1. Jaké sekce a informace na portálu portausti-festival.cz najdete?

Tento web jsme založili proto, abychom milovníky country, folku a alternativní hudby informovali především o country festivalech, které nedostávají příliš pozornosti v médiích a na sociálních sítích. Nicméně existuje nemalá část lidí, kteří tyto akce a informace o nic cíleně vyhledávají.

S country a folkovou hudbou jsou ale také spojené mnohé hudební a taneční soutěže. I o těch vám zde přinášíme informace. Najdete zde třeba rozhovor s dvěma mladými dívkami, které dlouhodobě tančí a popisují jaké byly začátky s tančením a jak to nyní na soutěžních chodí.

Proto jsme se rozhodli spustit tento infoweb.

Nejčastější otázky našich návštěvníků

Publikujete i tištěné materiály a programy akcí?

Bohužel nevydáváme žádné tištěné magazíny, ani plány akcí. Fungujeme stoprocentně online a naši fanoušci nás najdou pouze na internetu

Jak vám mám dát vědět o plánované country akci?

Pokud jste organizátor akce, která bude o country a folkové muzice, kontaktujte nás na naší kontaktní stránce. Je tam formulář, který se po vyplnění a odeslání dostává přímo k nám a my o vaši akci můžeme informovat. O akcích čistě zaměřených na country informujeme zdarma. Vy tak můžete dostat váš festival do podvědomí milovníků těchto hudebních žánrů.

Kdo web spravuje?

Informace přidávám pouze sama a mám to jako koníčka. Novinky a informace zde publikuji ve volném čase a proto tento portál není tak obsáhlý, jak by si country zasloužilo.

Z čeho je web financován?

Většinou z mých úspor :). Ne, v současné době provoz internetového magazínu stojí pár korun. Proto jsou náklady na provoz minimální. Zabere to pouze čas, který tomuto věnuji ráda.

Měl bych zájem o reklamu na vašem webu. Co pro to mohu udělat?

Jsme rádi, že chcete podpořit náš web. Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře a my se vám co nejdříve ozveme.