Ideální zábava milovníků country na víkend? Tady jsou tři tipy.

Blíží se víkend a vy zatím nemáte nic v plánu? Pojďte se podívat na několik tipů, jak byste jako milovníci folkové hudby a country strávit příjemný víkend.

1. Kvízy, soutěže, hry

V současné době jsou hodně oblíbené tzv. hospodské kvízy. Posedíte s přáteli v oblíbené hospůdce, zasoutěžíte si a dáte si něco dobrého k jídlu i pití. Poměříte zde své znalosti v opravdu širokých tématech od pokémonů, přes zajímavosti z domova i ze světa až po poznávání (ne)slavných osobností.

Pokud se vám momentálně nikam nechce a chcete si zahrát něco z pohodlí domova, můžete vyzkoušet online portál Playamo, na kterém najdete mnoho online her a bonusů. Tyto hry vás zabaví.

2. Výlet do westernového města

Tradiční americký western je neodmyslitelně spjat s country hudbou. V Česku najdeme několik takových tématicky laděných míst, kde se můžete s celou rodino zabavit na celý nadcházející víkend.

Příkladem takovéhoto místa je Westernové městečko Boskovice. Dokonce se zde můžete ubytovat a užít si celý víkend. Bydlet můžete jak v pohodlném hotelu, kanadském srubu, tak i v indiánských stanech.

Najdete zde mnoho aktivit pro malé i velké milovníky této doby.

3. Návštěva country festivalu

Na naši stránce máme několik tipů na letošní country festivaly. Není jich mnoho, ale ani málo. Čistě tématicky zaměřené country festivaly jsou spíše lokálnějšího charakteru, proto je třeba hledat a ptát se po známých, kde zrovna vystupuje vaše oblíbená kapela.

Country si nejčastěji poslechnete na folkových festivalech, kde budou hrát i kapely s různými styly. Například se zde budou účastnit i různý písničkáři, alternativní hudební kapely a nebo méně známí zpěváci. Mrkněte na náš web a vyberte si vhodnou akci pro vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *