3 tradiční způsoby zábavy pro milovníky country

Country není jen o festivalech, tancovačkách a soutěžích. Ve Spojených Státech Amerických, kde country vzniklo mají jeho milovníci nespočet dalších koníčků. Jaké to jsou? Podíváme se na tři nejčastější z nich.

1. Drobné hry v kasinech

Jih USA, který je spojen právě s country, je oblíbenou destinací pro drobné hráče z celých Spojených států. Místa jako Las Vegas proslavily tuto zábavu po celém světě. V Americe si dokážete zahrát různé hry od mincových automatů, po ruletu za pár dolarů, až po několika týdenní pokerové turnaje.

Do Ameriky to máme přece jen trochu daleko a pokud i přesto chcete nasát atmosféru kasina a zahrát si pár her, můžete i online z vašeho domova. Umožní vám to Playamo, což je internetová herna, ve které najdete mnoho zajímavých online her a můžete získat zajímavé bonusy.

2. Jízda na koních

Jižní státy jsou zemědělská oblast plná menších i větších farem. Mnoho těchto farmářů provozuje i různé ubytování a s tím spojené aktivity. Například se s celou rodinou můžete projet po okolí na koních. Což je zábava, kteří miluje většina příznivců přírody, country a westernu.

Jak na to? Stačí si vyhledat na internetu nějakého farmáře, vyhlídnout si přírodní památky v okolí a domluvit se na skvělém víkendu.

3. Westernová města

Kdo vyrostl na slavných westernovkách, musí mít rád i kulturu a architekturu, která s tímto drsným obdobím byla spojena. Tradiční architektura neodmyslitelně patří k jižanským osadám a městům s centrální hlavní ulicí, na které se nacházel minimálně salón. Mužští a drsní kovbojové, nad kterými se rozplývala nejedna žena.

Doufáme, že vám toto nahlédnutí do tradičních zábav kolébky country – USA trochu zpříjemnilo den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *