3 country festivaly, které byste si letos měli navštívit

Na jaké festivaly byste letos měli rozhodně vyrazit, pokud jste milovníci country hudby? Moc jich není, ale pojďme se podívat alespoň na výběr 3 z nich.

1. Trampské Pikovice

I letošní rok se odehraje známé setkání příznivců country hudby na tábořišti v Pikovicích. Bude se pravděpodobně odehrávat 15. května a těšit se můžete na bohatý program. Vystoupí třeba zpěvačka Jitka Vrbová, dále kapely Marien, Nezmaři, Taxmeni, Samson a jeho parta a také Paběrky Marko Čermáka.

2. Brněnská Country Fontána

Dne 12. června se na brněnském amfiteátru Starého pivovaru v Řečkovicích se uskuteční pohodové odpoledne a večer s country hudbou. Poslechnete si například skupinu Folk Team, Nezmaři, Malina Brothers a také zpěváka Roberta Křesťana.

3. Folkové Chvojení

Krásné prostředí přírodního amfiteátru ve Vysokém Chvojně u Holic zve i v letošním roce na pohodový víkend 18-19.6. spojený s country a folkovou hudbou.

Můžete se těšit na vystoupení například na skupiny Poslední šance Mirka Olšance, Fukanec, Robert Křesťan & Druhá tráva, Rangers – Plavci, Neřež, Jindra Černohorský s kapelou a zpěváky: Věra Martinová, Ivo Juhelka.

Bonusový tip: Ústecké devadesátky (účastník Rednex)

18. června se odehraje zajímavá akce, při které si připomeneme hudbu z devadesátých let minulého století. Bude zde většinou elektronická hudba, ale vystoupí zde i známá švédská kapela Rednex, která spojuje country s moderní hudbou.

Na jakou akci se těšíte? Máte tip na nějakou jinou country akci? Určitě nám dejte vědět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *